Já aneb pár slov o mně...

 

 

Když si prohlížím webové stránky ostatních chovatelů, 

tak mám ráda drobné informace o osobě, která za chovem stojí. 

Ráda totiž vím, s kým komunikuji. 

Proto jsem se rozhodla na své stránky také uvést několik slov o sobě :-)

 

 

Jsem člověk s čistě humanitními zájmy, technika a její svět mně absolutně minul. Mám ráda lidi, zvířata, kamínky a umění. Proto nejspíš pracuji ve zdravotnictví, věnuji se chovu morčat a ve volných chvílích tvořím keramickou mozaiku, drátkuji plastiky a  píšu si vlastní literární tvorbu do šuplíku. Mé koníčky jsou čistě můj svět a relax, který mně dělá šťastnou.

 

   

 

K morčatům jsem se dostala teprve nedávno, předtím jsem se věnovala chovu terarijních zvířat, konkrétně chovu suchozemských želv a gekončíků nočních. Jsem spíše mazlitelka a nadšená zájemkyně o genetiku, nehledejte ve mně dlouholetou zkušenou chovatelku, stále se teprve učím.

Zprostředkovala jsem několik importů pro české chovatele morčat ze zahraničí a doufám, že v tom budu pokračovat i dál. Baví mně angličtina a chci novou krev pro český chov. Jedním z mých hlavních cílů je seznámit širší veřejnost s plemenem ROZETA a toto plemeno více propagovat. Rozetky si to zaslouží, protože jsou neobyčejné nejen vzhledem, ale i povahou ;-) 

 

 

 

                                                                                       Veronika 

 

 

Bez mého souhlasu není dovoleno kopírovat a stahovat obsah z webových stránek www.halelujahskinny.cz  (s vyjímkou bannerů)